• Medicavet,VIV 2015 İstanbul Fuarında Ziyaretçilerini Ağırladı…

  Medicavet,VIV 2015 İstanbul Fuarında Ziyaretçilerini Ağırladı…

  11-13 Haziran 2015 tarihlerinde düzenlenen VIV TÜRKİYE 2015 ,sektörün nabzını tuttu.Yerli ve yabancı ziyaretçi akınına uğrayan fuarda,hayvan sağlığından,kümes ekipmanlarına,beyaz et işleme makinalarından yem hammaddeleri...

 • Suudi Arabistan distribütörümüz Alkhoraif Firması yetkilisi Sayın Dr. Abdulaziz Bey firmamızı ziyaret etti.

  Suudi Arabistan distribütörümüz Alkhoraif Firması yetkilisi Sayın Dr. Abdulaziz Bey firmamızı ziyaret etti.

  Suudi Arabistan distribütörümüz Alkhoraif Firması yetkilisi Sayın Dr. Abdulaziz Bey firmamızı ziyaret etti…

 • Medicavet, Saudi Agriculture 2014 Fuarında Kendi Standında Misafirlerini Ağırladı.

  Medicavet, Saudi Agriculture 2014 Fuarında Kendi Standında Misafirlerini Ağırladı.

  Ortadoğunun en köklü ve seçkin fuarlarından olan Saudi Agriculture fuarında müşterilerimizin standımıza yoğun ilgisi dikkat çekti, GMP standartlarında üretilen ürünlerimize ilgi duyan bir çok firma İhracat Bölge Müdürümü...

 • Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdık..

  Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdık..

  Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdık.…

 • Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdıkk..

  Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdıkk..

  Cezayir’de düzenlenen SIPSA Agroofood -2015 fuarında veteriner ilaç kategorisinde tek Türk firması olarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdık.…

 • Medicavet, Erpiliç saha ekibiyle teknik seminerlerine devam ediyor.

  Medicavet, Erpiliç saha ekibiyle teknik seminerlerine devam ediyor.

  Samimi bir atmosferde geçen toplantıya Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinden Sn Prof.Dr.Ayhan Filazi hocamızın kıymetli katkıları oldu.

 • Medicavet, Erpiliç saha ekibiyle teknik seminerlerine devam ediyor…

  Medicavet, Erpiliç saha ekibiyle teknik seminerlerine devam ediyor…

  Samimi bir atmosferde geçen toplantıya Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinden Sn Prof.Dr.Ayhan Filazi hocamızın kıymetli katkıları oldu.

 • EU GMP Belgesi Kutlamamız.

  EU GMP Belgesi Kutlamamız.

  EU GMP Belgesi Kutlamamız...

 • Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen uzakdoğunun en büyük tarım hayvancılık fuarı olan Bangkok VIV 2015 fuarında Medicavet ülkemizi başarı ile temsil etti.

  Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen uzakdoğunun en büyük tarım hayvancılık fuarı olan Bangkok VIV 2015 fuarında Medicavet ülkemizi başarı ile temsil etti.

  Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen uzakdoğunun en büyük tarım hayvancılık fuarı olan Bangkok VIV 2015 fuarında Medicavet ülkemizi başarı ile temsil etti…

 • Medicavet, teknik seminerlere devam ediyor…Prof.Dr.Ayhan Filazi hocamızın değerli katkılarıyla Gedik Piliç’te geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

  Medicavet, teknik seminerlere devam ediyor…Prof.Dr.Ayhan Filazi hocamızın değerli katkılarıyla Gedik Piliç’te geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

  Medicavet, teknik seminerlere devam ediyor…Prof.Dr.Ayhan Filazi hocamızın değerli katkılarıyla Gedik Piliç’te geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi

 • Mısırlı GTM firmasından Gn. Müdür Dr.Abdelrahim BADR ve Gn Müdür Yard. Dr. Amin YAHIA ‘nın firmamımızı ziyaretleri.

  Mısırlı GTM firmasından Gn. Müdür Dr.Abdelrahim BADR ve Gn Müdür Yard. Dr. Amin YAHIA ‘nın firmamımızı ziyaretleri.

  Mısırlı GTM firmasından Gn. Müdür Dr.Abdelrahim BADR ve Gn Müdür Yard. Dr. Amin YAHIA ‘nın firmamımızı ziyaretleri

 • Özbekistan Luxelivin LTD firmasının Direktörü Sn Otabek Imamov,Vet Hek. Sn Azamet Bey ile firmamızı ziyaret etti.

  Özbekistan Luxelivin LTD firmasının Direktörü Sn Otabek Imamov,Vet Hek. Sn Azamet Bey ile firmamızı ziyaret etti.

  Özbekistan Luxelivin LTD firmasının Direktörü Sn Otabek Imamov,Vet Hek. Sn Azamet Bey ile firmamızı ziyaret etti

 • Gürcistan distribütörümüz GeoVet Firması ile müşteri ziyaretlerimiz.

  Gürcistan distribütörümüz GeoVet Firması ile müşteri ziyaretlerimiz.

  Gürcistan distribütörümüz GeoVet Firması ile müşteri ziyaretlerimiz…

 • İhracat Bölge Müdürümüz Sn Üzeyir TOPAL’ın IRAQ(Bağdat) Distrübutörümüz DAR AL ASHAB firmasını ziyareti , 2015 satış Bütçesinin görüşülmesi ve IRAQ Müşteri ziyaretleri.

  İhracat Bölge Müdürümüz Sn Üzeyir TOPAL’ın IRAQ(Bağdat) Distrübutörümüz DAR AL ASHAB firmasını ziyareti , 2015 satış Bütçesinin görüşülmesi ve IRAQ Müşteri ziyaretleri.

  İhracat Bölge Müdürümüz Sn Üzeyir TOPAL’ın IRAQ(Bağdat) Distrübutörümüz DAR AL ASHAB firmasını ziyareti , 2015 satış Bütçesinin görüşülmesi ve IRAQ Müşteri ziyaretleri

 • Dr.Ruturaj Patil ile Ege-Tav firmasında Damızlık Sorumlusu Sn Veteriner Hekim Kudret Akalın bey ve Yem Fabrika Müdürü Sn Diyalog Alber Hazan bey’e ziyaretimiz.

  Dr.Ruturaj Patil ile Ege-Tav firmasında Damızlık Sorumlusu Sn Veteriner Hekim Kudret Akalın bey ve Yem Fabrika Müdürü Sn Diyalog Alber Hazan bey’e ziyaretimiz.

  Hindistan kökenli Natural Remedies firması 63 yıl önce bitkisel ilaç standart üretimi ile faaliyetine başlamış olup bu konuda dünya lideridir. Uzmanımız Dr. Ruturaj Patil başta karaciğer ve bağırsak gibi sindirim organl...

123 3

E-BÜLTENE KAYIT OL